Liste over artiklar om Luster kommune

Fra lokalhistoriewiki.no
Hopp til navigering Hopp til søk

Alfabetisk (artiklar)

Dette er ei automatisk generert, alfabetisk liste over alle artiklar som er kategorisert under Luster kommune, inkludert i underkategoriane. Merk at alt er sortert etter første bokstav i artikkelnamnet. Dermed er personar sorterte etter fornamn her.

Etter emne

Aviser


      Næringsliv


          Foreninger


          Bygningar


          Gardar


          Kyrkjer


            Museum


                Utdanning


                Personar

                 
                Frøese, Amund
                Haugen (1786-1869), Anders Andersson
                Haugen (1809-1882), Anders Andersson
                Ormbergstøl, Anders Christenson
                Ormberg, Anders Erikson
                Grov, Anders
                Hjellum, Anders
                Fåberg, Anders Jensson
                Snøtun, Anders Knutson
                Lauritssen, Anders
                Øvregaard, Anders O.
                Olson, Anders
                Åsen, Anders Olson
                Grov, Anders Otteson
                Øvrebø, Anders P.
                Kruna, Anders Sjurson
                Breien, Andrea
                Cordsen, Andreas
                Hansen, Andreas Emil
                Hansen, Anton
                Austrheim, Arne
                Lerum, Arne Hansson
                Leigh, Bernt Anker
                Birgitte Munthe (1634–1708)
                Barclay, Carl
                Falkenberg, Carl Fredrik
                Ormbergstøl, Christen Andersson
                Heltberg, Christian Bastholm
                Leirdal, Christopher Christopherson
                Morgenstierne, Christopher
                Munthe, Christopher
                Elvekrok, Claus Olson
                Arnesen, Daniel
                Kjeppe, Daniel
                Johnson, Dave
                Liljedal, Edvard J.
                Qvale, Edvard
                Asbjørnsen, Elling
                Åsen, Erik Anderson
                Espe, Erik Larsson
                Myklemyr, Erik Olson
                Kjeppe, Finn Olson
                Jersin (1696-1746), Georg Burchard
                Angell, Gerda
                Gerhard Munthe (1726–1785)
                Paasche, Gerhardine Helene Fredrikke
                Gjert Geelmuyden (1704–1764)
                Nigard, Guttorm Johannesson
                Hesjevoll, Hallvard
                Faaberg, Halvor Larson
                Espe, Halvor Larsson
                Vamberg, Halvor Olson
                Urdahl, Hans Arneson
                Talle, Hans Bugge Samuelson Næss
                Frørup, Hans Christian
                Grøn, Hans
                Bjørge, Hans Hansson
                Urdahl (1809-1873), Hans Hansson
                Urdahl (1832-1913), Hans Hansson
                Wiingaard, Hans Hansson
                Urdahl, Hans Henrik
                Urdahl, Hans Henriksen
                Moen, Hans
                Nedrelid, Hans Olson
                Urdahl, Hans Olson
                Ravn, Hans Ottoson
                Kreken, Henrik Anderson
                Henrik August Angell (1861–1922)
                Nitter, Henrik
                Bruheim, Hermund Nilsson
                Tvedt, Hermund
                Schjødt, Holger Halling
                Lindholm, Ingeborg Håkensen
                Myklemyr, Jens Andersson
                Jonasson, Jens
                Munthe (1719-1813), Jens
                Yttri, Jetmund Knutson
                Lind, Johan Henrik
                Hus, Johannes Asbjørnson
                Stegen, Johannes Christenson
                Gjetmundsen, Johannes
                Grov, Johannes
                Vamberg, Johannes Halvorson
                Haugen, John Andersson
                Snøtun, John Andersson
                Nedrelid, John Erikson
                Rongved, John
                Myklemyr, Jørgen Johannesson
                Bugge, Kjeld Andreas
                Grov, Knut Andersson
                Kjervik, Knut Erikson
                Nedrelid, Knut Olson
                Myklemyr, Knut Rasmusson
                Åsen, Knut
                Ormbergstøl, Kristen Andersson
                Bakken, Kristen
                Vigdal, Kristian
                Øvregard, Kåre
                Irgens, Lars Johannes
                Espe, Lars Knutson
                Kyllingen, Lars
                Kreken, Lars Nilsson
                Bjørk, Lars Olson
                Fåberg, Lars Olson
                Hellegård, Lars Olson
                Nedrelid, Lars R.
                Faaberg, Lars Rasmusson
                Faaberg (1866-1957), Lars Rasmusson
                Kronen, Lars Tøgerson
                Snøtun, Lars Tøgerson
                Kronen, Laurits
                Munthe (1657-1708), Ludvig
                Munthe (1717-1785), Ludvig
                Takle, Magnus
                Rhoden, Maria
                Foss, Matthias
                Yttri, Melchior
                Fasting, Michael Sundt Tuchsen
                Bjørk, Mikkel Larsson
                Nilsson, Mikkel
                Takle, Mons H.
                Friis, Niels
                Bruheim, Nils Hermundson
                Li, Nils Larsson
                Sperle, Olav
                Aabel, Ole
                Åsen, Ole Anderson
                Åsen, Ole Arneson
                Rasch, Ole Christian
                Myklemyr, Ole Erikson
                Urdahl, Ole Hansson
                Grov, Ole Knutson
                Morsing, Ole
                Myklemyr, Ole
                Aasestølen, Ole Olson
                Bergset, Ole Rasmusson
                Ravn, Otto Hansson
                Grov, Otto Olson
                Sperla, Otto Olson
                Talle, Otto Sjurson
                Snøtun, Otto Tøgerson
                Haug, Ove Wangensten
                Mjølver, Paul Otteson
                Snøtun, Peder Andersson
                Grov, Peder Nilsson
                Paasche, Peder
                Aabel, Peder Pavels
                Bruheim, Per Hermundson
                Urdahl, Per
                Knudsen, Ragnvald Cornelius
                Sørheim, Ragnvald
                Hellegård, Rasmus Hansson
                Faaberg, Rasmus Larsson
                Fåberg, Rasmus Larsson
                Wibye, Rasmus
                Nilssen, Simen
                Åsen, Sjur Anderson
                Hesjevoll, Sjur
                Bakken, Sjur Larsson
                Breum, Sjur Olson
                Kruna, Sjur Paulson
                Moene, Sofie Pauline
                Urdahl, Sølfest Hansson
                Lauritssen, Søren
                Børresen, Theodor Julius
                Bakken, Thor
                Spjelkavik, Tore Pedersson
                Næss, Torgeir
                Espe, Torstein
                Johansen, Trond Fr.
                Jensson, Tøger
                Kilen, Tøger Larsson
                Kronen, Tøger Larsson
                Kruna, Tøger Larsson
                Snøtun, Tøger Ottoson
                Faaberg, Tøger Rasmusson
                Frich, Wollert Johan Lyder



                Vegar


                Kjeldearkiv



                Tematisk (kategoriar)

                Dette er ei automatisk generert, hierarkisk liste over alle underkategoriane til Luster kommune. Om du leitar etter noko innafor eit spesifikt emne, kan det løne seg å begynna her.
                Hafslo
                ingen underkategorier
                ingen underkategorier